موسسین درخشش

هدف ما در مجتمع آموزشی درخشش این است که بستری را فراهم آوریم که دانش آموزان ما ، تجارب آموزشی و پرورشی داشته باشند که به آنها کمک کند تا تبدیل به متفکرانی مستقل ، شهروندانی دلسوز و بزرگسالانی خودکفا شوند و به بهترین جایگاه های دانشگاهی و شغلی در جامعه نائل گردند. باعث افتخار است که امسال هم با دقتی و ظرافتی ، در درخشش گلچینی از افراد با تجربه متشکل از مدیران توانمند و دلسوز ، تیم اجرایی تلاشگر و مسئول ، اساتید باسابقه و پیشگام را انتخاب کرده ایم تا زمینه ای فراهم کنیم که توانمندی های دانش آموزان شناسایی شود، پرورش یابد و در وجود ارزشمندشان به نيكي بدرخشد.

مدیریت درخشش

از کودکی عاشق حرفه معلمی بودم. در دوران دانش آموزی اغلب در تئاتر و نمایش های مدرسه؛ به من؛ نقش مدیر یا معلم داده می شد تا اینکه در 14 سالگی عاشقانه این شغل را انتخاب کردم. و وارد دانشسرای تربیت معلم شدم و از همان نوجوانی شیوه ها و روش های تدریس و فنون مدیریت را آموختم.

حرفه معلمی را بطور رسمی از 18 سالگی با شوق و انگیزه آغاز کردم و همواره در دانش افزایی و مهارت آموزی کوشیدم. و تا به امروز همچنان مشتاقانه و مصمم در راه تعلیم و تربیت طی مسیر نموده ام.

مدیران متوسطه دوره دوم درخشش

دستاوردهای علمی دانش آموزان درخشش

دستاوردهای سال 1400 دبیرستان درخشش دوره دوم متوسطه

دانش آموزان پذیرفته شده در کنکور 1400 و 1401:

صبا آرمند، گلنوش مشکل گشا، عقیق تورانی، هلیا نجاتی، سارینا صفری، سبا ناصری، آنوشا نائب زاده، فاطمه زمانی، زهرا پورقیومی، نگار زارعی، آوا کهن تب، فاطمه عراقی، ساراتل جنگانی،صبا زینلیان، آیناز امیری، یکتا بردو، یلدا درویشی، هلیا نجاتی، رها رعیت پیشه، آیدا افشاری، آوا قره گوزلو، ساغر خالصی، ملیکا دانشی، زهرا اجلالی، ضحی دانشمندنیا، روژان هوشمند قلاتی، دریا حجازی، سپیده عبداللهی، هاینه السادات موسوی، ملیکا معارف، گلرخ مهران بد، ملیکا احمدی، غزل مزارعی، عسل طینوش، یکتاپور حسینعلی، صبا آزادی و …

ورودی سال 1400 صنعتی شریف

فاطمه عراقی

ورودی پزشکی 1400

آیناز امیری