0917-280-0917

درباره مجتمع آموزشی درخشش

درونی سازی آموزش و فرهنگ…
شاید این جمله نزدیک ترین باشد به رسالت این مجموعه
 
درخشش از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را ابتدا با افتتاح دوره اول متوسطه آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۹۲ شرایط ثبت نام دختران، در مقطع دبیرستان دوره دوم را فراهم نمود.
فعالیت های آموزشی و فرهنگی این مجموعه از شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴ میباشد که علاوه بر ساعات آموزشی منطبق بر دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش، ساعات فوق برنامه را نیز دارا میباشد.
فارغ از آزمون کنکور و نتایج درخشان به دست آمده، جشنواره ها و المپیاد های مختلف علمی در محورهای آزمایشگاه، زبان انگلیسی، زیست شناسی، شیمی، پژوهش، ادبیات و … 
و همچنین لیگ های مختلف علمی و جشنواره ها از جمله اولویت های این واحد آموزشی به حساب می آید.
دانش آموزان این مجموعه با بهره گیری از غنی ترین ساعات مشاوره تحصیلی، میتوانند با توجه به توانایی ها و مهارت های کسب شده کاملترین و دقیق ترین برنامه ریزی آموزشی را داشته باشند.
در بخش فعالیت های پرورشی علاوه بر برنامه ریزی جهت اجرای شایسته مناسبت ها، 
مسابقات ورزشی، اردوها، استعدادیابی، پژوهش های فرهنگی و مذهبی و همچنین شرکت در جشنواره های هنری از جمله رشته های فیلم کوتاه ، انیمیشن سازی، سرود ، تئاتر دانش آموزی، موسیقی ، نقالی ، داستان نویسی و هنرهای تجسمی نیز مورد تأکید است.

این مجموعه با برنامه ریزی منسجم و بهره گیری از کادری کار آزموده و حرفه ای توانسته است در لیست مدارس برتر شهر شیراز قرار بگیرد.

پیام موسس و رئیس هیئت مدیره مجتمع آموزشی درخشش سرکارخانم دکتر نجمه پاک نیت