مبینا خانی نژاد

صبا اکبری

سیده فاطمه زارعی

مبینا خانی نژاد

مبینا خانی نژاد

صبا اکبری

سیده فاطمه زارعی

مبینا خانی نژاد

نمودار پیشرفت پذیرفته شدگان تیزهوشان

از درخشش تا درخشش

آیلین راستان

تارا حیدرزاده

مائده ساجدی

لیلیا فرزانه

غزل سادات موسوی

صبا اکبری

سیده فاطمه زارعی

مبینا خانی نژاد

آخرین مقالات درخشش

اینجا مجتمع آموزشی درخشش است ، فرصتی برای رشد ،تجربه ،یادگیری و حال خوب درخشش دخت ها

دختران ما در مدرسه علاوه بر یادگیری فراتر از کتاب درس ها،مهارت های زندگی را می‌آموزند و در کنار آموزش با روش های نوین ،بااستفاده از اساتید مجرب، با فعالیت در امور پژوهشی ، پرورشی، تربیتی و شرکت در المپیادهای علمی و مسابقات فرهنگی ، در تمامی ابعاد به صورت همه جانبه رشد می کنند.  ما در درخشش برآنیم تا دخترانمان با پذیرش مسئولیت و با برنامه ریزی به سوی اهداف و انتخاب های درست در مسیر زندگی شان پیش بروند و به درخششی جاودان دست یابند.

متوسطه اول

هفتم، هشتم و نهم

متوسطه دوم

دهم، یازدهم و دوازدهم

دختران ما در مدرسه علاوه بر یادگیری فراتر از کتاب درس ها، با هنر زندگی کردن آشنا می شوند و مهارت های زندگی را می‌آموزند ما در درخشش برآنیم تا دخترانمان با پذیرش مسئولیت و با برنامه ریزی به سوی اهداف و انتخاب های درست در مسیر زندگی شان پیش بروند و به درخششی جاودان دست یابند.

دسترسی سریع

دسترسی سریع

شیراز، خیابان قصردشت، روبروی دانشکده دندانپزشکی (متوسطه دوره اول)

۰۷۱-۳۶۲۸۴۸۹۲

شیراز، خیابان فرهنگ شهر، حد فاصل کوچه 6 و 8 (متوسطه اول شعبه فرهنگ شهر)

07136301989 - 07136308986

شیراز، خیابان قصردشت، روبروی دانشکده دندانپزشکی، بین کوچه ۸۷ و ۸۵ (متوسطه دوره دوم)

۰۷۱-۳۶۲۸۴۸۹۲

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجتمع آموزشی درخشش می باشد.

درخشش

را در اینستاگرام دنبال کنید

جدیدترین اخبار و رویدادها و فیلم های آموزشی مجتمع آموزشی درخشش را در پیج اینستاگرام درخشش مشاهده کنید

اینستاگرام درخشش
مجتمع آموزشی دخترانه درخشش شیراز

موسسین درخشش

هدف ما در درخشش این است که بستری را فراهم آوریم که دانش آموزان امروز ما متفکران مستقل آینده و بزرگسالانی خودکفا شوند که به بهترین جایگاه های دانشگاهی و شغلی در جامعه نائل شوند. باعث افتخار است که امسال هم با دقت و ظرافت گلچینی از افراد زبده متشکل از تیم اجرایی پرتوان و مسئول و اساتید باسابقه و پیشگام در درخشش گرد هم آمده اند تا زمینه ای فراهم کنیم که توانمندی های دانش آموزان در متوسطه دوم درخشش شناسایی شود، پرورش باید و بدرخشد.

مدیریت درخشش

از کودکی عاشق حرفه معلمی بودم. در دوران دانش آموزی اغلب در تئاتر و نمایش های مدرسه؛ به من؛ نقش مدیر یا معلم داده می شد تا اینکه در 14 سالگی عاشقانه این شغل را انتخاب کردم. و وارد دانشسرای تربیت معلم شدم و از همان نوجوانی شیوه ها و روش های تدریس و فنون مدیریت را آموختم.

حرفه معلمی را بطور رسمی از 18 سالگی با شوق و انگیزه آغاز کردم و همواره در دانش افزایی و مهارت آموزی کوشیدم. و تا به امروز همچنان مشتاقانه و مصمم در راه تعلیم و تربیت طی مسیر نموده ام.

دستاوردهای علمی دانش آموزان درخشش

دستاوردهای سال 1400 دبیرستان درخشش دوره دوم متوسطه

دانش آموزان پذیرفته شده در کنکور 1400 و 1401:

صبا آرمند، گلنوش مشکل گشا، عقیق تورانی، هلیا نجاتی، سارینا صفری، سبا ناصری، آنوشا نائب زاده، فاطمه زمانی، زهرا پورقیومی، نگار زارعی، آوا کهن تب، فاطمه عراقی، ساراتل جنگانی،صبا زینلیان، آیناز امیری، یکتا بردو، یلدا درویشی، هلیا نجاتی، رها رعیت پیشه، آیدا افشاری، آوا قره گوزلو، ساغر خالصی، ملیکا دانشی، زهرا اجلالی، ضحی دانشمندنیا، روژان هوشمند قلاتی، دریا حجازی، سپیده عبداللهی، هاینه السادات موسوی، ملیکا معارف، گلرخ مهران بد، ملیکا احمدی، غزل مزارعی، عسل طینوش، یکتاپور حسینعلی، صبا آزادی و …

ورودی سال 1400 صنعتی شریف

فاطمه عراقی

ورودی پزشکی 1400

آیناز امیری